Vasili publikon videon: Policia amerikane, maska falas për qytetarët, policia e Edi Ramës i...

17 tetor, 2020 Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka postuar një videon, ku shfaqet policia...

Sa zgjat imuniteti te personat që kanë kaluar Covid 19? Çfarë thonë studimet, dhe...

17 tetor, 2020 Studimet e reja tregojnë se imuniteti i koronavirusit mund të zgjasë për disa muaj, dhe ndoshta...

Kunati i Lulzim Bashës pas plehrave të Tiranës, ja si menaxhohej Sharra në kohën...

17 tetor,2020 Prej disa ditësh, Partia Demokratike betejën politike e ka zhvendosur nga shënjestra...

A na mbron maska prej lecke? Flet eksperti Dasho

17 TETOR 2020 Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho ka bërë thirrje që të...

Tabelat krahasuese/ Shifrat e Covid, si gjendet Shqipëria në krahasim me vendet e rajonit...

17 tetor,2020  “Për të pëftuar njohuri, duhet të studiosh; por për të përftuar mënçuri,...

Në kërkim pasi plagosi me armë 54-vjeçarin, arrestohet 53-vjeçari në Kukës

17 tetor, 2020 Një person i shpallur në kërkim është arrestuar pasditen e sotme...

Nuk ka hajdut 2 metra. (meme)

17 Tetor, 2020 Kryeministri Edi Rama, ka bërë mbrëmjen...