A mund t’i themi hajdutit, kape hajdutin?!

NIKOLLAQ NERANXI Para disa kohësh, takova rastësisht një të njohurin tim të vjetër. Kisha vite pa e parë dhe...

“Borxhi publik ka shkuar në 97%”. Tabaku i shprehet Ramës se cdo gjë është...

14 tetor, 2020 Ish-deputetja e PD, Jorida Tabaku ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama...

Kryemadhi tha se nuk do te vendosi masken, ja sesi i pergjigjet ministrja Manastirliu.

Manastirliu u shpreh se të gjithë drejtuesit politikë duhet të jenë bashkë...

Meta drekon me dy ish-figurat e ps.

Presidenti Ilir Meta ka publikuar sot një foto...

Horoskopi ditor, e mërkurë 14 tetor 2020

Dashi Do keni te drejte te bëni disa zgjedhje gjate kësaj dite dhe marrëdhënia ne çift do ketë goxha...

Covid-19 alarmon Ballkanin: Shifra më e lartë e të infektuarve që nga nisja e...

14 TETOR 2020 Ballkani po përjeton këto ditë një rritje të frikshme të...

Fatima, 108 vjeçe mposhti gripin spanjoll e Covid: Duket se Jezusi nuk do të...

14 TETOR 2020 Ajo ka kaluar shumë në jetë, me moshën 108 vjeçare që...

Nga fundi i shkurtër që “çmendi” kryeministrin japonez, ja 10 veshjet provokuese të Ivanka...

14 TETOR 2020, Ivanka Trump nuk e ka aspak problem të blejë veshje të...

“Do jem polic në kapjen e djalit tim”/ Flet babai i 19-vjeçarit: Më tradhtoi...

14 TETOR 2020 Babai i 19-vjeçarit Ilirjan Hasanaj, i cili akuzohet se bëri atentatin...

Përse ambasadori britanik, flet për Kodin tonë Zgjedhor?!

14 TETOR 2020 Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Tiranë, Duncan Norman, ka bërë...