Pandemia/ Paralajmërimi i frikshëm i ekspertëve: 6-12 javët në vijim do të jenë më...

 21/10/2020 Këtë dimër pritet një rritje e numrit të të infektuarve, ashtu siç po shohim në SHBA dhe një...

Përkeqësohet gjendja shëndetësore/ Rama thirrje urgjente naftëtarëve:Halli nuk zgjidhet me presione dhe ultimatume, ne...

21 TETOR 2020 Kryeministri i vendit, Edi Rama, ka përsëritur thirrjen që grevistët e Ballshit duhet ta ndërpresin grevën...

Njerëzit i mbyllin me kyç brenda, gazetari shqiptar tregon strategjinë si e vuri Kina...

21 TETOR 2020 Kina e ka mposhtur plotësisht koronavirusin duke iu kthyer jetës normale....

Atentati ndaj biznesmenit që denoncoi Blushin/ Gazetari: Ja pra që nuk qenka sajesë

10:07, 21/10/2020 Arrestimi i katër personave që do të ekzekutonin biznesmenin Andon Dhima ka sjellë...

Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit

 21/10/2020 07:26   Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime...

Top Story/ Sa kushton trajtimi i një të sëmuri me Covid -19 në kushte...

 20/10/2020 23:12   Trajtimi në shtëpi po u kushton pacientëve shqiptarë qindra mijëra lekë vetëm...

Është një ndër vendet më të prekura në botë, Brazili do të përdorë vaksinën...

 21/10/2020 08:08   Brazili planifikon të përdorë vaksinën kineze kundër koronavirusit, si pjesë të planit...

Rama poston grafikun: U rrit me 175% mbështetja financiare në bujqësi gjatë viteve 2013-2020

 21/10/2020 07:45   Kryeministri Edi Rama në profilin e tij ka shpërndarë një garfik ku...

Ylli në kollaren e Ramës, Arjan Çani: E ka marrë nga flamuri turk dhe...

Tet 21, 2020 Moderatori Arjan Çani i ftuar në...

Aksident i rëndë në Lushnjë, 54-vjeçari humb jetën pas përplasjes me motor

 Tet 21, 2020 Një aksident me pasojë vdekjen e...