Saranda, vendin të cilin e emërtojnë “Zemra e turizmit bregdetar”. (foto)

Saranda është një qytet me më shumë se 2000 vjet histori, ngritur në zonën e bregdetit jugor të Shqipërisë, i pasur në...

Horoskopi ditor, e enjte 15 tetor 2020

15 Tetor, 2020 DashiDo të ndjeni keqardhje për ata që ju rrethojnë, sidomos për ata persona të cilët duket...

Meta uron Berishën për ditëlindje: Pranvera pa fund! Malet tona më të larta!

10:02 - 15 Tetor, 2020 Presidenti Ilir Meta ka uruar publikisht ish-kryeministrin Sali Berisha me rastin e ditëlindjes.

Naftëtarët në gjendje të rënduar shëndetësore, mjekët: Largohuni nga greva

15 Tetor, 2020 https://youtu.be/WZ_tW2XoVm0 Naftëtarët e Ballshit prej 18 ditësh vijojnë grevën e tyre...

Respektohet vendimi i qeverisë në Berat, qytetarët me maska në rrugë

15 Tetor, 2020 Në të gjithë vendin qytetarët duhet ti binden vendimit...

OFL zbarkon në Vlorë, u kërkon deklarimin e pasurisë 3 personave

15 Tetor, 2020 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Operacioni Forca e Ligjit këtë të enjte ka zbarkuar në Vlorë dhe...

Parashikimi i motit/ Reshje dhe stuhi shiu, në disa zona rrezikohen përmbytjet

 15 Tetor 2020 https://youtu.be/Atezw2cXQGU Vendi ynë sot do të...

Kryeministri Rama kërcënon për maskat: Sot mos harroni maskat, ndryshe…

 15 Tetor, 2020 Nga sot bëhet e detyrueshme mbajtja e maskës edhe në ambientet...

6 vite nga hedhja e dronit në Beograd/ Rrëfehet Ballist Morina: Jam kërcënuar me...

Tension. Emocione. Frikë. Shqipëria po luante në mes të Beogradit përballë 25. 200 serbëve. Për fat, lojë dhe raste të rrezikshme ishin...

Kanabisi zgjedhor/ Meta: Traditë e njohur, bosët e vërtetë nuk preken.

 15/10/2020 Presidenti i Republikës Ilir Meta ka postuar në faqen e tij në Facebook një shënim të shkurtër mbi...