E enjte, 4 Mars, 2021
Profile Photo

shqiperiadminoffline

  • 886

    Posts

  • 0

    Comments

  • 303

    Views

Horoskopi Ditor

Dashi21 Mars - 19 PrillDo të jetë një ditë veçanërisht e qetësuar. Në dashuri, përpiquni të shmangni përplasjet dhe tensionet, kështu që nëse duhet...

read more

Ambasadorët nuk dëshirojnë të kthehen në atdhe, Mali i Zi ndalon financimin e tyre

Të gjithë ambasadorëve të tërhequr u është mohuar hyrja në ambasada, financimi i tyre ka pushuar dhe ata mund të përdorin apartamentet deri në...

read more

Drejtësia malazeze nën presionin ruso-serb, Gjykata e Apelit rrëzon vendimin për rastin e tentimit për grusht-shtet

Këshilli i Gjykatës së Apelit të Malit të Zi ka marr vendim që të anuloj vendimin e shkallës së parë, në gjykimin e rastit...

read more

Gjobiten 139 shoferë në Shkup

Gjatë ditës së djeshme Ministria e Punëve të Brendshme ka vazhduar me kontrollet e shtuara në komunikacion. “Vetëm në territorin e Shkupit janë shqiptuar 139...

read more

Në vitin 2020 turizmi në Shqipëri u përgjysmua

2020 rezultoi një vit vështirë për turizmin  në Shqipëri për shkak të pandemisë së Covid-19, e veçanërisht tremujori i fundit për shkak të masave...

read more
Please wait ...

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Send this to a friend