E diel, 25 Tetor, 2020
Profile Photo

shqiperiadminoffline

  • 200

    Posts

  • 0

    Comments

  • 18

    Views

Biznesmeni shqiptar: Po të ishte gjallë, Enver Hoxha do të bënte dashuri me mua

24 Tetor, 2020 I suksesshëm në biznes, por aq edhe i famshëm në mediat rozë. Elton Ilirjani është një ndër personazhet publik më të komentuar...

read more

Biznismeni Satki Gafuri nga Tetova ndërton shtëpi dhe jep pensione për jetimët

 14:39 24 Tetor, 2020 Biznismeni tetovar Satki Gafuri, në vazhdimësi ndihmon familjet që fati u është prerë në mes duke i lënë pa njërin prind,...

read more

KSHZ: Më 13 dhjetor votohen kryetarët në Shtip dhe Pllasnicë

14:48 24 Tetor, 2020 Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve vijon organizimin e zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar në Komunën e Shtipit dhe në Komunën e Pllasnicës,...

read more

Zhdukja misterioze e 19-vjeçares shqiptare, ja çfarë zbulon telefoni i saj për hetuesit, ja vendodhja qe doli

Tet 24, 2020 Shperndaje Familjarët e 19-vjeçares shqiptare, e cila humbi në mënyrë misterioze në Greqi, ka deklaruar se ende nuk kanë asnjë informacion për të...

read more

Kontrollet e policisë në kufirin e gjelbër me Greqinë, kapet me 3 kg kanabis 50 vjeçari nga Berati

 Tet 24, 2020 Policia Kufitare ka shtuar kontrollet në kufirin e gjelbër me Greqinë. Kontrollet të alternuara me Policinë Kufitare greke, bëhen për të parandaluar...

read more
Please wait ...

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Send this to a friend