LATEST ARTICLES

Biznesmeni shqiptar: Po të ishte gjallë, Enver Hoxha do të bënte dashuri me mua

24 Tetor, 2020 I suksesshëm në biznes, por aq edhe i famshëm në mediat rozë. Elton Ilirjani është një...

Biznismeni Satki Gafuri nga Tetova ndërton shtëpi dhe jep pensione për jetimët

 14:39 24 Tetor, 2020 Biznismeni tetovar Satki Gafuri, në vazhdimësi ndihmon familjet që fati u është prerë në mes...

KSHZ: Më 13 dhjetor votohen kryetarët në Shtip dhe Pllasnicë

14:48 24 Tetor, 2020 Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve vijon organizimin e zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar në Komunën e...

Zhdukja misterioze e 19-vjeçares shqiptare, ja çfarë zbulon telefoni i saj për hetuesit, ja...

Tet 24, 2020 Shperndaje Familjarët e 19-vjeçares shqiptare, e cila...

Kontrollet e policisë në kufirin e gjelbër me Greqinë, kapet me 3 kg kanabis...

 Tet 24, 2020 Policia Kufitare ka shtuar kontrollet në...

Qeveria shpall planin: Vlora do ketë aeroportin kryesor të Shqipërisë, nuk do jetë më...

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, foli mbrëmjen e së enjtes mbi projektet ndërtuese për aeroportet e vendit. Ajo tha se...

PATRIOTIZMI SHQIPTAR DHE… REZOLUTA ÇAME

Sapo festuam 100 vjet shtet. Shqiptarët mbushën sheshet e festuan jo vetëm në qytetet e Shqipërisë, po anë e mbarë botës ku...

Ndërpritet furnizimi me ngrohje në Prishtinë

24 Tetor 2020 Prishtinë, ndërpritet furnizimi me ngrohje. NP “Termokos” Sh.A....

Silva Bino: Personalisht e kalova në formë të rëndë. COVID-19 nuk pyet nëse je...

Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino ka reaguar me një mesazh ndërgjegjësues për qytetarët duke i bërë thirrje...

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 24 tetor 2020.

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e...