Një ngjarje e rëndë është filmuar në Lezhë, ku prifti Ortodoks i Lezhës, Koço Kapedani është sulmuar nga punëtori i një firme private.

Në video shihet se, Kapedani shkon të ballafaqohet me punëtorin, por ky i fundit në konflikt e sipër e qëllon me një çekan në pjesën e shpatullës dhe në kokë.

Rasti i rëndë të fjalë është denoncuar me pamje nga kryetari i FRPD-së në Lezhë, Albert Loçi.

/Telegrafi/

https://www.facebook.com/1694280592/videos/10207741796778283/

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here