Moti sot do të jetë me vranësira por edhe me periudha të diellit. Gjatë pasdites në pjesën jugore të vendit pritet të ketë reshje të borës, dhe do të fryjë erë e përforcuar në drejtim perëndimor.

Temperatura maksimale do të lëvizë nga -4 deri 3 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë me vranësira dhe me periudha të shkurtra të diellit ku temperatura maksimale do të arrijë deri në 0 gradë celsius./Telegrafi/

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here