Ambasadori i Italisë në Kosovë, Nicola Orlando ka uruar krishtlindjet të gjithë ata që festojnë në Kosovë, Itali dhe kudo në botë.

Ambasadori Orlando nëpërmejt një portimi në Twitter, ka uruar posaçërisht ata që janë larg familjes dhe të dashurve të tyre.

“Për të gjithë që i festojnë Krishtlindjet, në Kosovë, Itali dhe botë, posaçërisht ata që janë larg familjes dhe më të dashurve tyre, ju urojmë festën e Krishtlindjes”, shkruan Orlando. /Telegrafi

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here