Dashi

Do jeni shume xheloze për partnerin tuaj gjate kësaj dhe do kërkoni ne çdo moment ta kontrolloni atë. Kjo ne fakt do e përkeqësojë tej mase marrëdhënien. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare dhe do përjetojnë emocione mjaft te fuqishme. Ne planin financiar çdo gjë do ju ece ashtu si e keni ëndërruar. Do ndiheni te qete dhe do shpenzoni pak me tepër.

Demi

Gjate ditës se sotme nuk do ketë aspak tension dhe probleme ne jetën tuaj ne çift. Përkundrazi do jeni te matur dhe do mundoheni te bashkëpunoni për gjithçka. Beqaret do jene me më shume fat se me pare dhe do realizojnë takime te mrekullueshme. Ne planin financiar duhet te dyfishoni maturinë nëse nuk doni te keni asnjë lloj problemi.

Binjaket

Do i merrni gjerat me seriozisht gjate kësaj dite ju te dashuruarit dhe do hidhni hapa me rëndësi te madhe. Beqaret nuk do ndihen gati për te hedhur hapa dhe do vazhdojnë te qëndrojnë vetëm. Me financat duhet te merreni pak me shume se zakonisht. Po hidhet hapa te gabuara ka rrezik te keni probleme afatgjata dhe nuk do dini nga t’ia mbani.

Gaforrja

Te dashuruarit do jene një dite te mrekullueshme dhe te mbushur me emocione. Do qëndroni me shume kohe me partnerin dhe do shkëmbeni çdo ide dhe mendim me te. Beqaret nuk duhet te kërkojnë gjera te pamundura, por duhet te tregohen sa me realiste. Vetëm kështu do e ndryshojnë shpejt statusin. Te ardhurat do kenë goxha përmirësime nga disa dite me pare.

Luani

Ata qe janë ne një lidhje do vazhdojnë te kenë një dite te zakonshme dhe fatmirësisht pa probleme. Merrini gjerat si t’iu vijnë. Nga ana tjetër ata qe janë ende vetëm duhet te tregohen te matur dhe jo te pranojnë çdo ftese vetëm për te mos qëndruar vetëm. Ne planin financiar do jeni me shume fat. Do realizoni investimet e menduara dhe do hiqni disa para mënjanë.

Virgjeresha

Do jeni shpërthyes gjate kësaj dite dhe do i bëni deklarata te forta personit qe keni ne krah. Çdo gjë do shkoje për mrekulli mes jush dhe emocionet nuk do kenë te mbaruar. Beqaret duhet te presin edhe disa kohe nëse duan te gjejnë personin me te përshtatshëm. Gjendja financiare do jete disi me e qëndrueshme, megjithatë nuk rekomandohet te kryhen shpenzime kuturu.

Peshorja

Jeta juaj ne çift do jete e mbushur me peripeci gjate kësaj dite. Here zemra do ndihet mire dhe here do brengoset për shkak te disa ndodhive te pakëndshme. Beqaret vetëm sa do joshin persona te ndryshëm asgjë me shume sesa aq. Gjendja e financave do vazhdoje te përbëjë problem. Do jeni te pavëmendshëm kur te shpenzoni dhe kjo do jete ne demin tuaj.

Akrepi

Do jeni shume me tolerante sot ndaj partnerit tuaj dhe pak nga pak do rivendoset harmonia. Do i kuptoni te gjitha gabimet qe keni bere me herët. Beqaret duhet ta lënë veten te lire dhe te bëjnë atë qe do ndiejnë ne çdo moment. Mund te fillojnë histori afatgjata dhe serioze. Ne planin financiar duhet te tregoheni shume te matur te paktën sa te kaloje situata delikate.

Shigjetari

Te shumte do jene personat qe do ndikojnë tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite dhe do mundohen t’ua prishin harmoninë. Mundohuni te mos ju besoni aspak. Beqaret do kenë mundësi te mira për te ndryshuar statusin përgjithmonë. Ne pune do e kaloni fazën delikate dhe do keni një situate shume here me te qëndrueshme. Mund t’i lejoni vetes edhe ndonjë investim me shume.

Bricjapi

Për ju qe jeni ne një lidhje kjo do jete një dite e mbushur edhe me pasion, por edhe me debate te shumta. Do jeni si vullkan dhe nuk do e kontrolloni dot veten. Beqaret do kenë një dite shume te zakonshme dhe pa asnjë gjë te veçante. Duhet ende te prisni disa kohe. Me financat tregohuni sa me te kujdesshëm qe te mundeni nëse nuk doni qe gjerat te marrin tatëpjetën.

Ujori

Do përjetoni kënaqësi te mëdha sot ju te dashuruarit dhe do ndiheni mire ne krahët e partnerit. Ai do përkujdeset për gjithçka dhe do ju beje te ndiheni mire. Beqaret do jene te paduruar dhe ka rrezik te hedhin hapa te gabuara. Ne planin material çdo gjë do varet nga mënyra sesi ju do silleni. Po shpenzuat shuma marramendëse do mbeteni shpejt pa asnjë para ne xhep.

Peshqit

Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do ndiheni mire dhe ne disa momente do doni te qëndroni larg atij qe dashuroni. Beqaret do flirtojnë gjithë kohës me dike, por do kenë frike te hedhin ndonjë hap me shume. Gjendja e financave do jete e mire. Do jeni te matur me shpenzimet dhe kjo do beje qe gjerat te ecin si duhet.

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here