Një aksident tragjik ka ndodhur në rrugën dytësore Elbasan-Metalurgji, ku si pasojë ka humbur jetën një 28-vjeçar.

Ai ishte kalimtar i rastit kur fatkeqësisht është përplasur nga një mjet.

Aksidenti është ndikuar edhe nga errësira e rrugës.

28-vjeçari mori plagë të rënda dhe u dërgua në spitalin e traumës në Tiranë, por nuk mundi të mbijetojë.

Policia ndaloi drejtuesin e mjetit, 22-vjeçarin me iniciale A. RR. banues në Katund të Ri Elbasan.

/TCH/

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here