Dashi

Priten probleme shume te mëdha sot ne jetën tuaj ne çift. Do jeni te dy kokëfortë dhe nuk do merreni vesh për asgjë. Beqaret do jene me shume fat dhe do gjejnë personin qe do ju përshtatet me se miri. Mbrëmja do jete e veçante dhe mjaft emocionuese. Me financat mundohuni te tregoheni te kujdesshëm sepse gjendja ne një moment mund t’iu dale jashtë kontrollit.

Demi

Do jeni me te disponueshem gjate kësaj dite ndaj partnerit tuaj dhe marrëdhënia ne çift do jete me e mire. Beqaret do dashurohen koke e këmbë me një person qe sapo e kane njohur dhe do fillojnë një lidhje te qëndrueshme. Ne planin financiar gjendja do filloje te përmirësohet dalëngadalë dhe nuk do keni aspak probleme për te kryer shpenzimet me te domosdoshme.

Binjaket

Jeta ne çift do vazhdoje te ece me se miri gjate gjithë kësaj dite. Nuk do keni asnjë debat apo problem me partnerin dhe do filloni ta shohin me një sy tjetër te ardhmen. Beqaret do jene me shume se kurrë kureshtare dhe do dëshirojnë te provojnë emocione te reja. Marsi do sjelle goxha probleme financiare. Merrni masa sa me shpejt sepse gjendja do jete vërtet e vështirë.

Gaforrja

Do ndiheni shume mire sot pranë personit qe dashuroni dhe marrëdhënia ne çift do ete e ngrohte. Do shkëmbeni me te çdo ide apo mendim. Beqaret do e gjejnë me ne fund personin ideal dhe do fillojnë me te një lidhje serioze. Ne planin financiar do jeni me shume fat. Jo vetëm qe do kryeni investimet e nevojshme, por do mund te hiqni edhe disa para mënjanë.

Luani

Ndikimi i yjeve do jete shume negativ gjate kësaj dite për ju qe jeni ne një lidhje. Për këtë arsye do lindin debate dhe mosmarrëveshje ne çdo moment. Beqaret nuk do mundin dot te përfitojnë nga ftesat qe do ju bëhen dhe do mbeten serish me te njëjtin status. Ne planin financiar nuk do ndodhe asgjë e jashtëzakonshme, por mundohuni sa te mundni te ruani qëndrueshmërinë.

Virgjeresha

Duhet me çdo kusht te shmangni konfliktet ne çift gjate kësaj dite ju qe jeni ne një lidhje. Nëse e shihni qe situata filloj\ te acarohet me mire ikni dhe qëndroni pak kohe larg. Beqaret do përfitojnë pa fund nga liria qe kane dhe as qe do e kenë te nevojshme një lidhje. Ne planin financiar nuk do ndikoje asnjë planet, prandaj gjendja do mbetet e mire.

Peshorja

Marrëdhënia ne çift do thellohet edhe me shume gjate kësaj dite dhe do e keni me te lehte te flisni hapur me partnerin. Paragjykimet duhet t’i lini mënjanë. Beqaret do ndihen gjate gjithë kohës te dëshiruar nga te tjerët dhe do e fillojnë menjëherë një lidhje. Ne planin financiar do keni probleme te njëpasnjëshme dhe nuk do arrini dot te kryeni as shpenzimet me te nevojshme.

Akrepi

Te dashuruarit do kenë një dite te kënaqshme dhe pa probleme. Dashurohuni ashtu si ta mendoni se është me mire. Priten takime te rëndësishme gjate kësaj dite për ata qe janë ende vetëm. Ka mundësi qe gjithçka te ndryshoje njëherë e mire për ta. Saturni do ju ndihmoje ne planin financiar dhe do e rigjeni ekuilibrin e munguar. Tashme do ndiheni me te qete.

Shigjetari

Jeta ne çift do ketë ndikim shume te madh nga planetët gjate gjithë kësaj dite. Here do jeni ne humor te mire dhe here do konfliktoheni për gjera te kota me partnerin. Beqaret do flirtojnë gjithë kohës me disa persona qe ne fakt nuk ja vlejnë. Kujdes mos bëni gabime. Financat menaxhojini me përkujdes ne mënyrë qe gjithçka te ece me se miri. Ju mundeni!

Bricjapi

Gjithçka do ndodhe si me magji sot ne jetën tuaj ne çift dhe emocionet e kënaqësitë do jene te papërshkrueshme. Beqaret do ndihmohen nga Jupiteri. Ata do afrohen me tepër pranë personit qe pëlqejnë dhe do ja shprehin ndjenjat ne një mënyrë te veçante. Financat do varen nga ju. Po shpenzuat shuma te konsiderueshme menjëherë do përballeni me vështirësi pa fund.

Ujori

Shume gjera te jashtëzakonshme kane për te ndodhur sot ne jetën tuaj ne çift. Emocionet do shumëfishohen dhe do ju duket sikur jeni mbi re. Beqaret do jene gati ta pranojnë propozimin e dikujt dhe do fillojnë një lidhje serioze. Gjendja e te ardhurave nuk do jete aq e mire sa mendonit. Lërini për me vone disa investime dhe mos shpenzoni shuma te mëdha.

Peshqit

Dite tejet e vështirë kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do merreni vesh mire me atë qe keni ne krah dhe mund te debatoni ashpër. Beqaret do kenë mundësi vetëm për aventura kalimtare, asgjë me shume sesa aq. Buxhetin do e menaxhoni me shume përkujdes. Nuk do kryeni aspak investime te panevojshme te cilat do mund ta tronditnin situatën.

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here