Dashi
Marrëdhënia ne çift do lere për te dëshiruar gjate gjithë kësaj dite. Nuk do merreni vesh për asgjë me personin qe keni ne krah dhe do i besoni çdo gënjeshtre qe do thurin te tjerët. Beqaret do kenë vështirësi për ta gjetur princin e tyre te kaltër. Gjendja financiare nuk do jete e keqe, megjithatë nuk duhet te kryeni investime te mëdha sepse shume shpejt do ju duhen disa para.

Demi
Nëse e ndieni qe e keni lënë pas dore partnerin tuaj sot, mundohuni te rifitoni kohen e humbur sa me pare. Surprizojeni atë dhe dashurojeni pa dorashka. Beqaret do e adhurojnë aq shume lirinë dhe pavarësinë qe kane saqë nuk do pranojnë asnjë ftese qe do iu behet. Fale Neptunit, financat do jene ne rend te ditës. Do përkujdeseni mjaft qe gjendja te mbetet e mire.

Binjaket
Jeni ne një lidhje dhe doni te ndryshoni sa me pare rutinën? Ju kane ardhur ne maje te hundës gjerat e zakonshme? Flisni me partnerin hapur dhe ai jo vetëm qe do kuptoje, por do ju ndihmoje te realizoni dëshirat. Beqaret do jene te parrezistueshem dhe tërheqin vështrimet e te gjithëve. Ne planin financiar do vazhdoni te jeni me fat dhe nuk do keni asnjë lloj problemi.

Gaforrja
Do i kaloni sa hap e mbyll sytë sot te gjitha vështirësitë qe ju kishin dale ne jetën sentimentale dhe do ndiheni me te qete. Beqaret do mundohen me çdo mundësi ta bëjnë për vete personin qe kane pëlqyer gjithmonë dhe do ja arrijnë qëllimit. Ne planin financiar do ketë përmirësime te vogla, por jo aq sa ju te kryeni shpenzime te tejskajshme. Tregohuni disi te matur.

Luani
Dite e qete dhe shume e zakonshme kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do keni një komunikim te ngrohte me partnerin dhe do merreni vesh për çdo gjë me te. Beqaret do realizojnë një takim mbresëlënës nga i cili mund te filloje edhe një lidhje pasionante. Ne planin financiar mos u tregoni te pamatur dhe mos ndërmerrni rreziqe. Atëherë kur nuk e prisni situata mund t’iu dale jashtë kontrollit.

Virgjeresha
Pozicioni i keq i yjeve do beje qe te keni shume probleme sot ne jetën tuaj ne çift. Nuk do merreni vesh për asgjë me partnerin tuaj. Beqaret do bëjnë mire te mos pranojnë çdo lloj ftese qe do ju behet sepse mund te lëndohen pa mase. Ne planin financiar do ja dilni mbanë ta stabilizoni situatën, fale këmbënguljes dhe maturisë qe do tregoni.

Peshorja
Dite e begate kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do merreni vesh mire me partnerin dhe për çdo gjë do bashkëpunoni. Beqaret do jene te rezervuar dhe nuk do hedhin asnjë lloj hapi për te filluar një lidhje. Financat do i menaxhoni me qetësi dhe përkujdes, prandaj gjendja do vazhdoje te mbetet e mire. Ne mbrëmje disa te afërm do ju dhurojnë edhe një shume te konsiderueshme parash.

Akrepi
Komunikimi do mungoje tërësisht sot mes jush dhe atij qe keni ne krah, prandaj edhe debatet qe mund te lindin do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do jene te vendosur ta joshin atë qe pëlqejnë dhe nuk do i ndahen ne asnjë moment te ditës. Ne planin financiar Dielli do jete planeti qe do ua qartësojë mendimet dhe do ju beje me te logjikshëm se kurrë me pare.

Shigjetari
Ata qe janë ne një lidhje do kenë një dite te zakonshme dhe pa asnjë te veçante. Beni thjesht atë qe ndjeni dhe merrini gjerat si t’iu vijnë. Do keni shume sukses ju beqaret sot dhe gjithçka do ju ndryshoje njëherë e përgjithmonë. Ne planin financiar do jete Merkuri ai qe do ju mbështesë fort dhe do ju sjelle ide te mira si ta ndryshoni tërësisht situatën ne te cilën ndodheni.

Bricjapi
Jupiteri dhe disa planetë te tjerë do ndikojnë pozitivisht sot ne jetën tuaj ne çift dhe do e bëjnë atë me te bukur. Do ndiheni te plotësuar. Beqaret do kenë një dite te paqëndrueshme dhe pa asnjë te veçante. Nuk do jete dita e përshtatshme për te ndryshuar statusin. Gjendja e financave do jete tërësisht ne dorën tuaj. Po nuk shpenzuat kuturu dhe po i organizuat mire te ardhurat nuk do keni vështirësi.

Ujori
Duhet t’i besoni me shume partnerit tuaj gjate kësaj dite nëse doni qe marrëdhënia mes jush te jete e mire dhe e qëndrueshme. Beqaret do hallakaten kot se koti dhe nuk do arrijnë dot ta joshin një person qe do ja vleje me te vërtetë. Do pendohen, por do jete vone. Për financat do jete një dite goxha e vështirë. Me zor do kryeni edhe shpenzimet me te nevojshme.

Peshqit
Duhet t’i jepni mbështetjen maksimale partnerit tuaj sot ju te dashuruarit sepse vetëm ne këtë mënyrë do mund te ruani një marrëdhënie te ngrohte. Beqaret do kenë qe ne mëngjes flirtime dhe propozime. E mira është te mos nxitoheni për asgjë, por te mateni mire para se te hidhni çdo lloj hapi. Ne planin financiar mundohuni te tregoheni te arsyeshëm dhe te organizuar qe te mos keni probleme.

\kosovarja

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here