Pandemia e koronavirusit ka dalë jashtë kontrollit dhe raportimet sa vijnë e bëhem më të frikshme.

Kryeministri shqiptar, Edi Rama kërkoi të tërheqë vëmendjen nga kjo situatë me akuzat për luftën në Kosovë.

Megjithatë çështja e pandemisë është ajo që i shqetëson më së shumti shqiptarët.

Ndërkohë në rrjetet sociale janë publikuar dhjetëra meme për situatën. Ndiqini disa më pikantet më poshtë:

© SYRI.net

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here