Foto: Ilustrim

Një femër është rrëzuar në një pusetë të hapur, në Prishtinë.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të mërkurën në rrugën “Fahri Fazliu”, por është raportuar të premten.

Siç thuhet tutje në raport, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.

“Me 13.11.2020 ankuesja femër  kosovare ka raportuar se është rrëzuar në një pusetë të hapur në rrugë. E njëjta ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për të marrë tretman mjekësor”, thuhet në raport.

/Telegrafi/

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here