Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në Tiranë.

]Një drejtues motori ka aksidentuar një 51 vjeçare e cila po kalonte rrugën, duke e lënë të plagosur.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 13.11.2020, rreth orës 17:40, në Kombinat, motorri me drejtues shtetasin I.Xh., ka aksidentuar këmbësoren shtetasen M.M., 51 vjeçe, e cila ndodhet në sptal, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here