Një tërmet i lehtë u regjistrua sot në afërsi të Rostushes.

Tërmeti ka qenë 2.1 ballë të shkallës Rihter në një thellësi prej 10 km.

Epiqendra ishte 9 kilometra nga fshati Rostushë.

Dje në Maqedoni u regjistruan disa tërmete në afërsi të Gostivarit dhe Mavrovës, dy prej tyre me madhësi prej 4.9 gradë.

/Telegrafi/

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here