Tirana ka shkarkuar trajnerin Emmanuel Egbo.

Shkarkimi i nigerianit ka ardhur pas eleminimit në kupë.

Tirana u mund nga ekipi i Kategorisë së Parë, Korabi me rezultatin të parë.

Kishte kohë që prisnin të më hiqnin, por nuk jam i mërzitur aspak që ka shumë koha që kanë pritur të humb në ndeshje dhe të largohet trajneri”, ka deklaruar Egbo për Top Channel.

Top Channel

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here