Një aksident ka ndodhur në aksin Pogradec-Korçë pranë fshati Gështenjas.

Një mjet tip volsvagen pasat është përplasur me një mjet bujqësor i ngarkuar me bar në një kthesë.

Si pasojë është plagosur drejtuesi i traktorit, i cili është nën kujdes intesiv të mjekve pasi ka lëndime të shumta.

Shkak i aksidentit errësira dhe mjeti bujqësor që lëvizte në rrugë pa asnjë shenjë apo sinjalistikë dalluese.

Top Channel

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here