Laureta Kuleta, vajza 19-vjeçare nga Obiliqi, është gjetur pas gjashtë ditësh e zhdukur, raporton Gazeta Express.

19-vjeçarja po intervistohet në stacionin e policisë dhe ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Lajmin për gjetjen e saj e ka konfirmuar për Gazetën Express zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Sot rreth orës 16: 00 është gjetur (gjendjen shëndetësore e ka të mirë)  vajza e zhdukur ditë më parë në Obiliq. E njëjta aktualisht ndodhet në stacion policor deri në kompletimin procedural të rastit”, konfirmoi Ahmeti për Express.

lajmi.net/

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here