Foto: Ilustrim

Një person për shkaqe të panjohura është sulmuar nga një person tjetër i panjohur.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 20:30 në rrugën “Lidhja e Prizrenit”, në Gjilan.

Siç thuhet në raport, viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.

“Viktima mashkull kosovar ka njoftuar se për shkaqe të panjohura është sulmuar fizikisht nga një person i panjohur. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në tretman mjekësor”, thuhet në raport.

/Telegraf

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here