Edi Reja nuk i ngjason aspak Panuccit madje as kur bëhet fjalë për sallën e konferencave ku mes pyetjeve të gazetarëve pranoi se do të ishte i gatshëm të ndryshonte dhe skemën nëse kjo rrugë do e çonte te fitorja.

Në prag të tre sfidave të radhës që presin kuqezinjtë përfshirë këtu dhe vëllazëroren me Kosovën trajneri publikoi listën e të grumbulluarve në ndërtimin e së cilës pandemia ka ndikuar shumë.

Sa i takon skemës dhe ndryshimit të saj, trajneri u tregua i gatshëm ta bëjë diçka të tillë në varësi të futbollistëve.

Ndërsa Reja nuk i shpëtoi as një komenti në lidhje me ndeshjen që do luhet në Elbasan mes kuqezinjëve dhe Kosovës.

Top Channel

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here