Presidenti Ilir Meta

Presidenti Ilir Meta e ka nisur mëngjesin e sotëm me një foto nga Liqeni Artificial i Tiranës.

I veshur me një xhup të zi me shkëlqim ai ka marrë një pozë duke buzëqeshur para kamerës. Për presidentin e vendit ka qenë një natë pa shumë orë gjumë dhe më shumë shëtitje në ajër të pastër.

“Mirëmëngjes! Më pak gjumë dhe më shumë oksigjen!”, shkruan Meta.

Top Channel

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here