Ministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski, ka njoftuar se ai ishte pozitiv për virusin korona dhe se kishte filluar izolimin në shtëpi.

“Të nderuar, unë do të doja t’ju informoja se pavarësisht respektimit të rreptë për masat që unë merrja për të mbrojtur njerëzit rreth meje që nga fillimi i pandemisë, sonte unë mora rezultatin pozitiv për COVID- 19.

Burimi:/gazetaexpress

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here