Tet 26, 2020

Kryeministri Rama e ka nisur ditën me planin e menaxhimit të trafikut tek rrethrrotullimi “Shqiponja” për shkak të punimeve në “Unazën e Madhe”.

Ai ka thumbuar opozitën ku shkruan se ata e bllokuan për 3 vite dhe i lanë rrugët rrugëve.

“Mirëmëngjes dhe me këtë video informuese mbi planin menaxhimit tëtrafikut që nis sot në nyjen e SHESHIT SHQIPONJA, për shkak të punimeve që po kryhen në UNAZËN E MADHE të Tiranës të cilën për 3 vite e bllokuan ata që i lanë rrugët rrugëve, ju uroj një javë të mbarë” – shkruan Rama.

Burimi:/lajmifundit.al

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here