22/10/2020 07:51  

Kryeministri Edi Rama këtë mëngjes ka postuar në profilin e tij në Facebook, një video me pamjet e kantierit të aeroportit të Kukësit.

Sipas Ramës ky aeroport do të ndërtohet sipas standardeve të Bashkimit Europian dhe do ta kthejë Kukësin në një pol ekonomik të verilindjes e do të përcaktojë fuqishëm të ardhmen e ekonomisë së Shqipërisë verilindore.

Postimi i plotë i Ramës:

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fedirama.al%2Fvideos%2F365590888021189%2F&show_text=0&width=560

Top Channel

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here