Tet 22, 2020

Një makinë është djegur gjatë natës në Vlorë.

Makina është e një punonjësi të Ujësjellësit dhe dyshohet se zjarri ka qenë i qëllimshëm.

Mjeti tip ‘Nisan’ me targa VL 7260 C është shkrumbuar plotësisht.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur rrethanat dhe autorët.

Burimi:/Lajmifundit.al

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here