20 tetor 2020

Mes drogës, vjedhjeve, plagosjeve / Andi i "Përputhen"

Konkurrenti i Përputhen, Andi, ka folur për disa lajme që kanë qarkulluar lidhur me të për një të kaluar të errët me drogë, sherre e vrasje.

Ai ka thënë se asgjë çfarë shkruhet nuk është e vërtetë, sepse nuk ka lidhje fare me ato gjëra.

“Nuk kam një të shkuar të errët në aspektin e vrasjeve, sherreve, drogës, më mbrapa kam lëvizur, dhe kam ndejtur te kushërinjtë, nuk kam bërë budalliqe. S’kam pasur kurrë punë me lëndët narkotike.

E vetmja gjë që më vjen keq, është që kam harxhuar shumë të mëdha parash, me rroba, makina gjëra kështu. Ama vetëm një herë kam shkuar në rajon se nuk kasha vënë rripin e sigurimit dhe s’kisha patentën.

Kjo është hera e parë dhe e fundit që kam qenë në polici. Paratë që kam harxhuar i kam pasur nga familja. Unë kam qenë i lëvizur si adoleshent, kanë qenë kapriço të moshës, që i doja ca gjëra dhe ia kërkoja babait. Kurrë s’kam pasur precedente penal,” tha Andi.

Burimi:/sot.al

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here