Prej kohësh në rrjetet sociale është diskutuar se Andi i “Përputhen” është i fejuar.

“Kryefjala News” ka mësuar se e fejuara e Andit quhet Leutrime, është me origjinë nga Kosova dhe prej vitesh jeton në Suedi.

Andi dhe vajza duken tepër të dashuruar dhe gjithashtu në doren e vajzës dallohet edhe unaza e fejesës.

Nuk dihet se pse janë ndarë me njëri – tjetrin, por me sa duket Andi theu zemrat e shumë vajzave.

Nga ana tjetër, nuk dihet nëse produksioni i “Përputhen” ka patur dijeni për këtë fakt, ose nëse ky fakt përbën problem për Andin.

Burimi:/Kryefjala.com

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here