17 tetor, 2020

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka postuar një videon, ku shfaqet policia amerikane duke shpërndarë maska falas për qytetarët. “Ndërsa në Tiranë, policia e Edi Ramës i gjobit qytetarët”,- shkruan Vasili, krahas videos, në postimin e tij.

Postimi i plotë i Vasilit në Facebook:

Policia amerikane, maska gratis qytetarëve.
Policia amerikane u ofron maska falas dhe mbështetje qytetarëve.(VIDEO).

Policia e Edi Ramës i gjobit qindra qytetarë për maskat dhe veç egërsisë nuk afron asgjë tjetër.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpetritvasil%2Fvideos%2F369691390941834%2F&show_text=0&width=560

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here