17 Tetor, 2020


Kryeministri Edi Rama, ka bërë mbrëmjen e djeshme një performancë cirku, në emisionin “Opinion”. Ai ka sulmuar gazetarët me fjalor banal, ka ulëritur gjatë pjesës më të madhe të emisionit dhe u ngrit në këmbë mjaft i tensinuar, kur po diskutohej për aferën e inceneratorëve.

Madje gjatë momentit kur u çua në këmbë, Rama ka ulëritur në fytyrat e gazetarëve, duke shpërndarë spërkla të panumërta, në mes të pandemisë.

Sigurisht kjo performancë ka sjellë reagime të shumta nga meme-krijuesit, që kanë shpalosur talentin e tyre.

Burimi:tpz.al

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here