16 tetor 2020

E menjëhershme ka qenë përgjigja e Rames pasi, Lulzim Basha e kercenoi ne nje fare menyre perpara mediave sociale.

Basha i shkruan Ramës që të lejë viktimizimin, por të tregojë se ku kanë shkuar 70 milionë eurot që shteti ka dhënë, ndërsa Shqipëria është e mbushur plot me plehra.

‘Lëre viktimizimin për të fshehur vjedhjen.

Plehrat e tua janë në çdo cep të Shqipërisë dhe 70 milionë euro kanë avulluar pa bërë asgjë.

Trego ku i ke çuar lekët.

Retorika boshe nuk të shpëton dot këtë herë. Atë që nuk e thua dot sot, do ta thuash nesër në bankën e të akuzuarve’, shkruan kreu i PD-së Lulzim Basha.

Image

Burimi:/ SYRI.net

Leave your vote

Comments

0 comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here